Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Höstbild med hus vid vattendrag, signerad PA Persson, olja på duk, 48x73 cm
145297
2012-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här