Arvid Mauritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINDSTRÖM, Arvid Mauritz (1849-1923): Näten lagas, signerad A M Lindström, olja på duk, 75x55 cm

145299

2012-09-05