Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SALEM, Aly Ben (1910-2001): Figurscen med två flickor, signerad och daterad Aly Ben Salem -38 (dateringen delvis dold av ramen), blandteknik, 73x51 cm
145307
2012-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här