Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): Hippies: Corridor de Kathmandou, torrnål, 1969/70, signerad Dali, onumrerad, med Dali blindstämpel, 39,5x31,5 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 378

145322

2012-09-02