Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAGALL, Marc (1887-1985): ur Les Fables de la Fontaine, 1927-30, signerad i plåten, etsning, 29x24 cm
145329
2012-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här