Karbidlampor

Karbidlampor
Karbidlampor
Karbidlampor
Karbidlampor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOTTLAMPOR, 1 par, med karbidbelysning, 1900-talets första del, mässing, en märkt J. C. Larsen, Stockholm samt GvF typ 120 under tre kronor, höjd 29 cm vardera

Smärre skador

145339

2012-09-30