Gaston Vincke oljemålning

Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VINCKE, Gaston (1882-1950): Jaktgudinnan Diana, signerad Vincke, olja på pannå, 59x90 cm

145356

2012-09-05