Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNEGGER, Alois (Österrike 1879-1967): Österrikiskt alplanskap, signerad A Arnegger, olja på duk, 69x105 cm
Dukskador
145358
2012-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här