Aolis Arnegger oljlemålning

Aolis Arnegger oljlemålning
Aolis Arnegger oljlemålning
Aolis Arnegger oljlemålning
Aolis Arnegger oljlemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNEGGER, Alois (Österrike 1879-1967): Österrikiskt alplanskap, signerad A Arnegger, olja på duk, 69x105 cm

Dukskador

145358

2012-09-05