Nakterhus med kompass

Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NAKTERHUS MED KOMPASS, 1900-talets första del, mahogny, för fotogenbelysning, märkt Gröndal 3, torrkompass signerad G. W. Lyth, Stockholm, höjd 22, kompassens diameter 10 cm

Belysning saknas, skorsten med bristning och lagning

145375

2012-09-30