Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LILJEBLADH, Birgitta (född 1924): Kvinnofigur, signerad Liljebladh 48, olja på pannå, 97x67 cm

145449

2012-09-05