Oscar Wiklundh akvareller

Oscar Wiklundh akvareller
Oscar Wiklundh akvareller
Oscar Wiklundh akvareller
Oscar Wiklundh akvareller

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WIKLUNDH, Oscar (1900-tal):(2) Lekande barn, signerade O Wiklundh, akvareller med täckvitt, 27x23 resp 26x19 cm

145450

2012-09-05