Indisk akvarell

Indisk akvarell
Indisk akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Indien, 1900-tal, akvarell, 39x29 cm

Slitage

145453

2012-09-05