Arthur Meade olja

Arthur Meade olja
Arthur Meade olja
Arthur Meade olja
Arthur Meade olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEADE, Arthur (1863-1947): Lekande barn på strand, signerad Arthur Meade, olja på pannå, 29x39 cm

145476

2012-09-06