Fåtölj fotpall

Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall
Fåtölj fotpall

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

FÅTÖLJ, Louis XV-stil, FOTPALL, 1800-tal, mahogny

Fanérskador, omarbetat

145500

2012-09-04