Bordpendyl

Bordpendyl
Bordpendyl
Bordpendyl
Bordpendyl
Bordpendyl
Bordpendyl
Bordpendyl
Bordpendyl
Bordpendyl
Bordpendyl

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSPENDYL, KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-tal, Louis XVI-stil, förgylld brons, marmor, höjd 49 cm, pendel och nyckel medföljer

Skador, lösa delar medföljer, kompletterade

145511

2012-09-03