Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARSSON, Carl (1853-1919): "Min köksa och min tvätterska", 1901, ej signerad, etsning, Hjert&Hjert 45, 24,9x21,3
145574
2012-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här