Carl Larsson Min köksa och min tvätterska

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): "Min köksa och min tvätterska", 1901, ej signerad, etsning, Hjert&Hjert 45, 24,9x21,3

145574

2012-09-06