Syskrin i mahogny

Syskrin i mahogny
Syskrin i mahogny
Syskrin i mahogny
Syskrin i mahogny

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SYSKRIN på benställning, mahogny, höjd 48, 22x33,5 cm, nyckel finns

Fanerskador, torrsprickor

145597

2012-09-04