J C Reed akvarell

J C Reed akvarell
J C Reed akvarell
J C Reed akvarell
J C Reed akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

REED, Joseph Charles (1822-1877): Landskap med skördefolk, signerad J C Reed, akvarell, 38x69 cm

145612

2012-09-06