George Lance oljemålning

George Lance oljemålning
George Lance oljemålning
George Lance oljemålning
George Lance oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LANCE, George(1802-1864): tillskriven, Fruktstilleben, signerad G Lance, olja på pannå, 25x35 cm

145676

2012-09-06