Maria Boczewska färglitografi

Maria Boczewska färglitografi
Maria Boczewska färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med äpple, signerad och numrerad Boczewska 114/190, färglitografi, 55x50 cm

145691

2012-09-06