Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WALLIN, Ellis (1888-1972): Stilleben med blommor och frukt, signerad och daterad Ellis Wallin -42, olja på duk, 82x65 cm
145700
2012-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här