Klubbat för:
500 SEK
1 200 SEK
KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kronprinsessan Viktoria samt Prinsessan Madeleine, signerade Max Knutsen, numrerade 57/275 resp 52/230, litografier, bladmått 29x43 cm
145787
2012-09-07