Max Knutsen litografier

Max Knutsen litografier
Max Knutsen litografier

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kronprinsessan Viktoria samt Prinsessan Madeleine, signerade Max Knutsen, numrerade 57/275 resp 52/230, litografier, bladmått 29x43 cm

145787

2012-09-07