Max Knutsen litografier

Max Knutsen litografier
Max Knutsen litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia, signerade Max Knutsen, numrerade 66/225 resp 56/225, litografier, bladmått 29x43 resp 43x29 cm

145789

2012-09-07