Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia, signerade Max Knutsen, numrerade 66/225 resp 56/225, litografier, bladmått 29x43 resp 43x29 cm
145789
2012-09-07