Astri Bergman-Taube reliefer

Astri Bergman-Taube reliefer
Astri Bergman-Taube reliefer
Astri Bergman-Taube reliefer
Astri Bergman-Taube reliefer
Astri Bergman-Taube reliefer
Astri Bergman-Taube reliefer

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Änglamark", 3 st, gips, signerade och numrerade 1213, 20x40 cm vardera, originalaskar medföljer

145795

2012-09-05