Zwiller, oljemålning

Zwiller, oljemålning
Zwiller, oljemålning
Zwiller, oljemålning
Zwiller, oljemålning
Zwiller, oljemålning
Zwiller, oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ZWILLER, Marie Augustin (Frankrike 1850-1939): Interiör med par, signerad A Zwiller, olja på duk, 72x58 cm

145836

2012-09-07