Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, förgylld, höjd 185x91 cm

Smärre skador

145837

2012-09-04