Reuterswärd färglitografi

Reuterswärd färglitografi
Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "L-M", signerad och numreradf 15/25, färglitografi, bladstorlek 38x48 cm

145890

2012-09-07