Edelmann färglitografi

Edelmann färglitografi
Edelmann färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Paperobject with a transparent", signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, 3/175, 45x62 cm

145895

2012-09-07