Bengt H Malmqvist gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMQVIST, Bengt H (samtida): "Two Brothers", Miles Davis och Lester Young, signerad och daterad Bengt H. Malmqvist 1956, numrering a tergo 7/10, gelatinsilverfotografi, 39,5x49,5 cm
UTSTÄLLD: Galleri Öresundsbron

145914

2012-09-06