Bengt H Malmqvist gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Count Basie, signerad och daterad Bengt H. Malmqvist 1954, numrering a tergo 2/10, gelatinsilverfotografi, 35x29 cm

145916

2012-09-06