Jockum Nordström litografi

Jockum Nordström litografi
Jockum Nordström litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963):"Vart tog dom vägen", signerad Jockum, 02, E.A., färglitografi, 46x58 cm

145926

2012-09-07