Erik Höglund färglitografier
2012-09-07
145950
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Erik (1932-1998): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade EH-91, färglitografier, 31x23 cm vardera