Erik Höglund färglitografier

Erik Höglund färglitografier
Erik Höglund färglitografier
Erik Höglund färglitografier
Erik Höglund färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGLUND, Erik (1932-1998): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade EH-91, färglitografier, 31x23 cm vardera

145950

2012-09-07