Börje Sandelin oljemålning

Börje Sandelin oljemålning
Börje Sandelin oljemålning
Börje Sandelin oljemålning
Börje Sandelin oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SANDELIN, Börje (1926-1970): "Röd profil", monogramsignerad BS, olja på duk, 59x38 cm

145964

2012-09-07