Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Autumn game No 4", signerad Reuterswärd, olja på duk, 27x22 cm

146009

2012-09-07