Nils Nilsson Skum Vattenfall

Nils Nilsson Skum Vattenfall
Nils Nilsson Skum Vattenfall
Nils Nilsson Skum Vattenfall
Nils Nilsson Skum Vattenfall

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILSSON SKUM, Nils (1872-1951): Vattenfall, signerad och daterad N.N. Skum 1931, akvarell och blyerts, 53x65 cm, med dedikation
PROVENIENS: Jenny Bergström, Sundsvall
UTSTÄLLD: Minnesutställning 1981

146011

2012-09-07