Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
HIROSHIGE, Utagawa II (1826-1869): Bro i Tokyo, signerad Hiroshige ga, träsnitt, 22x35 cm, oramad
Skador, fläckar, revor, hål
146014
2012-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här