Hiroshige II träsnitt

Hiroshige II träsnitt
Hiroshige II träsnitt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

HIROSHIGE, Utagawa II (1826-1869): Bro i Tokyo, signerad Hiroshige ga, träsnitt, 22x35 cm, oramad

Skador, fläckar, revor, hål

146014

2012-09-06