Soffbord med läderklädd skiva
2012-09-08
146016
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, läderklädd skiva i svart, höjd 51, 150x56 cm
Bruksslitage