Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
CHIKASHIGE, Morikawa (verksam ca1850-1900): Triptyk, signerad Morikawa Chikashige ga med Toshidama-sigill, träsnitt, 36,5x72 cm, oramad
Fläckar, skador
146019
2012-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här