Chikashige träsnitt

Chikashige träsnitt
Chikashige träsnitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

CHIKASHIGE, Morikawa (verksam ca1850-1900): Triptyk, signerad Morikawa Chikashige ga med Toshidama-sigill, träsnitt, 36,5x72 cm, oramad

Fläckar, skador

146019

2012-09-06