Stig Månsson blandteknik

Stig Månsson blandteknik
Stig Månsson blandteknik
Stig Månsson blandteknik
Stig Månsson blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅNSSON, Stig (född 1912): Kvinna med bar överkropp, signerad och daterad Stig Månsson 1949, blandteknik, 65x49 cm

146024

2012-09-08