Oidentifierad konstnär Ungern
2012-09-08
146026
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kvinna i folkdräkt, otydligt signerad Nodro (?) och daterad -59, Ungern, olja på duk, 72x56 cm