Sixen Lundbohm akvarell

Sixen Lundbohm akvarell
Sixen Lundbohm akvarell
Sixen Lundbohm akvarell
Sixen Lundbohm akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Kolonner, monogramsignerad SL, akvarell med täckvitt, 23x32 cm

Veck och skrapmärken, med dedikation

146078

2012-09-08