Max Papart etsning

Max Papart etsning
Max Papart etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): "The american taxi", signerad Max Papart, EA, 1/6, carborundrumetsning, 75x78 cm

146106

2012-09-09