Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): "The american taxi", signerad Max Papart, EA, 1/6, carborundrumetsning, 75x78 cm
146106
2012-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här