Sven X-et Erixon färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXON, Sven X-et (1899-1970): Komposition, signerad och numrerad S. Erixon 171/260, färglitografi, 39x46 cm

146124

2012-09-08