Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
WIDBRANT, Bertil (född 1914): Änder vid insjö, signerad Bertil Widbrant , olja på pannå, 31x61 cm
146125
2012-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här