Oljemålning Gripsholms slott
2012-09-08
146128
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Gripsholms slott, olja på duk, 65x89 cm
Dukskador, krackeleringar