Oljemålning Gripsholms slott

Oljemålning Gripsholms slott
Oljemålning Gripsholms slott

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Gripsholms slott, olja på duk, 65x89 cm

Dukskador, krackeleringar

146128

2012-09-08