Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Fönsterstilleben, signerad och daterad M Huss W -79, 166/460, litografi, 65x50 cm

146129

2012-09-08