Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
van DELDEN, J. (Holland 1910/20-tal): Hamnvy, signerad J. v. Delden, olja på duk, 59x98 cm
Smärre färgbortfall, ram med mindres skador
146131
2012-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här